Kožařství 9/07

NES  Specialista na českou vycházkovou obuv.

 

Můžete našim čtenářům říci něco o vzniku vaší firmy?

Je to již dlouho, co můj dědeček byl ševcovským mistrem v Přerově, a vyráběl tu obuv pro své zákazníky. Jeho úsilí přervaly dvě následující světové války a jeho synu, mému tatínkovi nebylo v době nesvobody dopřáno pokračovat v oboru. Až změna režimu přinesla svobodné možnosti v oblasti podnikání a tehdy jsem založil malou firmu, která začala podnikat v oboru obuvi. V roce 1996 jsme poprvé uvedli naši obuv pod značkou NES a v roce 2000 vznikla společnost NES&NES s.r.o., která v současnosti nabízí obuv pod touto značkou.

 

Můžete nám představit vaši obuv?

Obuv značky NES se vyznačuje vysokým komfortem nošení, díky pečlivě vybraným materiálům a specializaci se na proporční požadavky českých nohou. Největší místo v naší nabídce zaujímá dámská a pánská vycházková obuv klasického i sportovního střihu. Dále následuje společenská obuv. Poté chlapecká a nadměrná obuv. Na seniory také nezapomínáme.V nabídce se nachází pohodlná široká obuv vážící jen 360gramů. Dále se zabýváme malosériovou výrobou jednoúčelové obuvi pro skupiny mažoretek, a v neposlední řadě také nabízíme masivní kotníkovou obuv pro náctileté s tuningovým programem.

 

Jaké výhody nabízíte obchodníkům?

Vypracovali jsme desatero výhod odběratelů obuvi značky NES.

1. objednáváte u nás bez obav modely, které se zaručeně budou vyrábět.

2. u objednaných modelů si můžete určit velikostní sortiment do 8. nebo 12. párových balení.

3. u objednaných modelů v žádném případě cenu neměníme.

4. zboží vám dodáme zdarma v dohodnutém termínu až do obchodu.

5. neúčtujeme žádné poplatky za uzavření smlouvy.

6. barvy u nás nejsou za příplatek.

7. na zboží poskytujeme záruku 24měsíců ode dne prodeje.

8. reklamace vyřizujeme do 14.dnů.

9. peníze nám pošlete až za 30.dnů.

10. za obaly hradíme servisní poplatek ve sdružení EKO-KOM EK-F00022081.

 

Kde můžeme obuv značky NES vidět?

Od středozemního moře až k polárnímu kruhu.

 

Myslím jako majitel obchodu s obuví?

V prví řadě mohou obchodníci s obuví vidět naši obuv na  Mezinárodním veletrhu módy v Brně kde vystavujeme tradičně v pavilonu F. Dále je možné podívat se na internet, kde na našich stránkách www.botynes.cz  naleznete celou kolekci. Nejlépe si však obuv osaháte v naší vzorkovně. Ta je prozatím tady v domě, než se dobuduje vzorkovna nová. Na podzim budeme slavnostně otevírat novou vzorkovnu značky NES na Přerovské ulici tady v Bystřici pod Hostýnem. Jste srdečně zváni.

 

Děkujeme za pozvání a také za rozhovor.

 

 

 

Kožařství 8/07

NES  aktuální kolekce společenské obuvi

 

Český člověk rád žije ve své zemi, rád vzpomíná na naši historii, rád usiluje o blaho v budoucnosti a také rád si obouvá své boty. Tradice obuvnictví na území České republiky sahá až k nepaměti. Žijeme tu již po mnoho století a vybudovali jsme si tu dobré zázemí. Máme vlastní zvyky a tradice, které nás směřují k příznivé budoucnosti. Sami nejlépe víme, co chceme, jací jsme a co potřebujeme. Česká značka NES & český člověk spolu vytvářejí prostor a bezpečnost českých nohou.

 

Český člověk tradičních hodnot upřednostňuje obuv klasických tvarů. Tato obuv pánské kolekce značky NES, přináší vysoký komfort užívání, díky specializaci se, na proporční požadavky českých spotřebitelských nohou. Základním kamenem této obuvi je stabilní podešev pro inteligentní pohyb. Základem jsou také pečlivě vybrané materiály, které dovolují nohám volně dýchat. Tradiční architektura s lehkým nádechem trendových stylů okouzluje klasické muže. Tento elegantní muž využívá obuvi jako stylový doplněk svého zevnějšku.

 

Český člověk objevující nové netradiční hodnoty života se pokouší nebýt připoután.  Nábojem nově připravované pánské kolekce značky NES je pohyb vpřed. Kořeny takto stylizované obuvi jsou v podešvích tvarově dynamických, avšak stylově elegantních. Zdravý život plodí moderní, lehké a pohodlné materiály, které jsou výzvou k překonání mnohých bariér. Nové vnímání vlastního života boří tradiční styl a zároveň zůstává přijatelný pro naši společnost.

Tento muž, který jde svou vlastní cestou, potřebuje obuv pro své aktivity

 

Český člověk okouzlující, přitažlivý a smyslově svůdný se jmenuje Žena. Půvabná květina s duchem rozmanitým si neobouvá  nic jiného než šperky na své ladné nožky. Listem, na kterém se vznáší, je stabilní podešev lehká jako pírko. Elegantně tvarovaný podpatek má ideální výšku. Společensky přepychové materiály tvoří kulisu pro ozdoby, které umocňují přitažlivost ženství. Trendově módní a zároveň pohodlná společenská obuv značky NES přitahuje ženy jako ony přitahují muže.

 

Značka NES se prosazuje na poli vycházkové a společenské obuvi již od roku 1996. Tradice obuvnické rodiny Karasů sahá do počátků minulého století, kdy dědeček součastného majitele firmy byl ševcovským mistrem v Přerově a vyráběl zde obuv pro své zákazníky. Společnost NES&NES s.r.o. stále nabízí obuv pro všechny generace, a v jejím velikostním sortimentu nechybí ani chlapecká, a ani nadměrná společenská obuv. Dnes je vepředu, hlavně díky české kvalitě, české ceně a díky specializaci se na českou nohu.