NES

      
      hlavní strana   |   kontakt   |   jak objednat   |   jak vybrat správnou velikost   |   jak obuv udržovat   |   kde mohu nakoupit

 

Obuv NES s revoluční podšívkou NANOAGENT

 

PODŠÍVKA NANOAGENT

Obuv s Aktivním stříbrem pro vaše zdraví.

Aktivně ničí bakterie, zabraňuje tvorbě zápachu.

Aktuální hvězdou v nabídce značky NES je použití revoluční antibakteriální podšívky. Vědci bádáním zjistili, že na poli antibakteriální ochrany pokožky vítězí stříbro na celé čáře. Aktivní ionty stříbra totiž intenzivně působí proti bakteriím a zabraňují jejich dalšímu množení. Oproti jiným látkám je stříbro bezpečné a efektivní, a na lidské buňky nepůsobí toxicky.

Nově vyvinutá podšívka si získala až stokrát vyšší antibakteriální aktivitu a účinnost díky aplikaci nanočástic stříbra o velikosti cca 20nm. Testováním bylo zjištěno, že tato nová podšívka brání tvorbě nepříjemných pachů v obuvi i na těle a snižuje nebezpečí alergií. Aktivně ničí i ty nejodolnější bakterie a vytváří trvalou širokospektrální antimikrobiální ochranu.

Nanočástice stříbra použité v podšívkovině obuvi NES mají širokospektrální antibakteriální a protiplísňové účinky. Testy bylo ověřeno, že likvidují stovky patogenních kmenů jako například: Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Salmonella morgana, Neisseria gonorrhoeae, Bacillus subtilit, Bacillus foecalis alkaligenes, Streptococcus hemolyticus B, Citrobacter a Salmonella paratyphi C. Bakterie navíc nezískávají rezistenci vůči nanočásticím stříbra a nesnižuje se tím účinnost antibakteriální ochrany.

Účinnost je garantována po celou dobu životnosti obuvi, neboť účinná látka (nanočístice stříbra) jsou obsaženy v celém obsahu vlákna podšívky a nejsou z povrchu odstranitelné.

Podšívkový materiál je vyrobený v české republice s atesty z Textilního zkušebního ústavu v Brně a Státního veterinárního ústavu v Olomouci.

Značka NES nabízí obuv s touto revoluční podšívkou ve vycházkové obuvi a v obuvi pro mažoretkový sport.

 


www.botynes.cz